TVENKINIŲ HIDROIZOLIACIJA

TVENKINIŲ HIDROIZOLIACIJA

Tvenkinių hidroizoliacinės dangos

Tvenkinių hidroizoliacinės danga yra skirta skirtingų dydžių ir formų dekoratyvinių tvenkinių ir dekoratyvinių baseinų įrengimui. Tvenkinių danga taip pat vadinama hidroizoliacine plėvele ar membrana.

Renkantis tvenkinio hidroizoliaciją, svarbu, kad ji būtų tvirta, atspari mechaniniam poveikiui, ilgaamžė. Atsižvelgiat į dekoratyvinio baseino dydį, dekorą bei paskirtį, turi būti tinkamai parenkamas dangos storis. Hidroizoliacinė danga apsaugoma nuo grunto judėjimo, akmenų, medžių šaknų galimo pradūrimo geotekstilės audeklu, kuris klojamas tarp plėvelės ir grunto.

Hidroizoliacinių dangų rūšys

Dažniausiai naudojamos PVC (angl. Polyvinyl chloride), HDPE (angl. High-density polyethylene) ir EPDM (angl. Ethylene propylene diene monomer) hidroizoliacinės dangos. Tvenkinių hidroizoliacijos įrengimui dažniausiai naudojamos PVC ir HDPE membranos. Šios dangos yra ypatingai tvirtos ir ilgaamžės.

Tiekiame ir klojame PVC, EPDM ir HDPE hidroizoliacines dangas, geotekstilę ir akmenukais dekoruotą PVC dangą. Parduodame EPDM hidroizoliacinę membraną ir jos sujungimui skirtas medžiagas. HDPE hidroizoliacinę dangą rekomenduojame tik didelių tvenkinių ir lagūnų hidroizoliacijos įrengimui.

Mūsų paslaugos

  • Profesionali konsultacija
  • Tvenkinių projektavimas
  • Tvenkinių plėvelės klojimas
  • Įvairių tvenkinių įrengimas
  • Tvenkinių priežiūra
Dirbame visoje Lietuvoje!
+370 675 133 18
Daugiau nei 17 metų patirtis!

Prekių pirstatymas visoje Lietuvoje!

OpenCart
Tvenkiniu-iranga.lt E-parduotuvė © 2024