FONTANAI IR JŲ ĮRANGA

FONTANAI IR JŲ ĮRANGA

Fontanų rūšys ir savybės

Dekoratyviniai ir plaukiojantys fontanai ir kriokliai naudojami natūraliuose ežeruose, dekoratyviniuose tvenkiniuose, EKO baseinuose. Gražiai trykštantis vanduo ir geras apšvietimas puikiai papuoš Jūsų sodo, sodybos kraštovaizdį, suteiks prabangos ir išskirtinumo bei padidins deguonies kiekį vandenyje.

Dekoratyviniai kriokliai suteikia aplinkai daug natūralios gyvybės, energingai krentantis iš viršaus vanduo sukelia daug purslų ir nesustabdomos vandens energijos pojūčius.

Skirtingų rūšių dekoratyviniai fontanai ir plaukiojantys fontanai plačiai naudojami tiek mažuose, tiek ir dideliuose dekoratyviniuose tvenkiniuose bei ežeruose. Fontanų sistemos gali būti paprastos, t. y. vandenį purškiančios tik viena čiurkšle, arba sudėtingos, sukuriančios įspūdingą vandens, šviesos ir muzikos kompoziciją.

Fontanų srauto forma ir aukštis

Nepriklausomai nuo fontano dydžio ir sudėtingumo, prieš jo įrengimą svarbu tinkamai parinkti vandens purkštukų tipą, kuris lemia vandens srauto formą, ir siurblį. Derinant vandens srautą ir purkštukų tipą, gaunamos skirtingos vandens srauto purškimo formos bei srovės aukštis. Fontano siurblio galia turi atitikti įrengiamo fontano dydį. Fontanų rinkiniai, kaip taisyklė, pilnai paruošti naudojimui.

Mūsų paslaugos

  • Profesionali konsultacija
  • Tvenkinių projektavimas
  • Tvenkinių plėvelės klojimas
  • Įvairių tvenkinių įrengimas
  • Tvenkinių priežiūra
Dirbame visoje Lietuvoje!
+370 675 133 18
Daugiau nei 17 metų patirtis!

Prekių pirstatymas visoje Lietuvoje!

OpenCart
Tvenkiniu-iranga.lt E-parduotuvė © 2024