FONTANAI IR JŲ ĮRANGA

FONTANAI IR JŲ ĮRANGA

Fontanų tipai ir savybės

Dekoratyviniai ir plaukiojantys fontanai naudojami ežeruose, tvenkiniuose, baseinuose. Gražiai trykštantis vanduo ir geras apšvietimas puikiai papuoš Jūsų sodo, sodybos kraštovaizdį, suteiks prabangos ir išskirtinumo bei padidins deguonies kiekį vandenyje. Dekoratyviniai kriokliai suteikia aplinkai daug natūralios gyvybės, energingai krentantis iš viršaus vanduo sukelia daug purslų ir nesustabdomos vandens energijos pojūčius.

Įvairių tipų dekoratyviniai ir plaukiojantys fontanai plačiai naudojami tiek mažuose, tiek ir dideliuose dekoratyviniuose tvenkiniuose bei ežeruose. Fontanų sistemos gali būti paprastos, t.y. vandenį purškiančios tik viena čiurkšle, arba sudėtingos, sukuriančios įspūdingą vandens, šviesos ir muzikos kompoziciją.

Fontanų srauto forma ir aukštis

Nepriklausomai nuo fontano dydžio ir sudėtingumo, prieš jo įrengimą svarbu tinkamai parinkti vandens purkštukų tipą, kuris lemia vandens srauto formą, ir siurblį. Derinant vandens srautą ir purkštukų tipą, gaunamos skirtingos vandens srauto purškimo formos bei srovės aukštis. Fontano siurblio galia turi atitikti įrengiamo fontano dydį. Fontanų rinkiniai, kaip taisyklė, pilnai paruošti naudojimui.

Plaukiojantys fontanai

Plaukiojantys fontanai skirti didesnio gylio vandens telkiniams. Šio tipo fontanai pasižymi nesudėtinga konstrukcija, lengvai montuojami, tad yra ypač populiarūs. Prie vandenyje plūduriuojančio fontano korpuso pritvirtinamas vandens siurblys, purkštukai, apšvietimas ir kita papildomai rekomenduojama įranga. Vandens telkinyje fontanas tvirtinamas specialiais svarmenimis, o, esant poreikiui, galite keisti ir jo vietą. Plaukiojantį fontaną galite sumontuoti bet kurioje vandens telkinio vietoje.

Prekių pirstatymas visoje Lietuvoje!

8 5 2700 135

OpenCart
Tvenkiniu-iranga.lt E-parduotuvė © 2018

Mūsų adresas

UAB OKEANA
M. Sleževičiaus g. 7,
LT-06326 Vilnius

Rekvizitai:
Įmonės kodas: 300555204
PVM kodas: LT100002310616
A.s: LT087300010094330181
AB “Swedbank”,
banko kodas: 73000

8 5 2700 135

I - V 09:00 - 18:00
VI-VII - nedirbame